Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Dubai

Descrierea jobului - Dubai

Un Spital Privat din Dubai recruteaza Asistenti Medicali. Anagajatorul revine in Romania pentru a-si mari echipa. Interviurile vor avea loc in Bucuresti pe 18 Decembrie. Beneficii: - Salariu atractiv - Cazare gratuita - Bilet de avion platit de angajator - Transport asigurat de angajator de la cazare la locul de munca - Suport financiar pentru obtinerea inregistrarii profesionale UAE - Suport pentru obtinerea vizei - Asigurari

Cerinte

Criterii de eligibilitate: - Engleza la nivel conversational - Minim 2 ani de experienta Daca sunteti interesati, nu ezitati sa aplicati la acest job. VPL Healthcare va ajuta gratuit in toate demersurile pe care trebuie sa le faceti pentru a profesa in Dubai.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai