Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam asistenti medicali pentru doua clinici de ingrijiri paliative din vestul Londrei. Se ofera contract de munca full-time pe minim 1 an. Se lucreaza in ture care sunt impartite astfel: 07.30am-3.30pm 01.00pm-09.00pm 08.30pm-08.00am Salariul este de minim 2300 lire pe luna plus sporuri: 33.33% pentru zilele de sambata 66.67% pentru duminici si sarbatori legale 50% pentru nopti 100% pentru ziua de Craciun Concediul anual este de 27 zile lucratoare. Biletul de avion este decontat de angajator. Cazarea este furnizata de angajator la un pret de 250 lire pe luna, plus utilitati. Pe langa trainingurile de baza, in primul an, angajatorul finanteaza obtinerea European Certificate in Essential Palliative Care iar in al doilea an Principle and Practice of Palliative Care. Toate trainingurile sunt gratuite.

Cerinte

Asistentul medical trebuie sa demonstreze un interes pentru a lucra in ingrijiri paliative, sa aiba minim 6 luni experienta, sa aiba bune abilitati de comunicare si de a lucra in echipa, sa detina PIN sau sa fie eligibil pentru inregistrarea la NMC. Pentru mai multe informatii, va rugam sa ne trimiteti un CV actualizat in engleza. Nu percepem comision!!!

6 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja