Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Joi, 04 Februarie 2016, interviuri pe skype cu angajatorul Locatii Toate centrele de ingrijire ale angajatorului sunt situate în Londra și imprejurimi, cu legături excelente de transport. Deasemenea,toate sunt aproape de aeroporturile cheie, cum ar fi Luton si Stanstead. Salarizare: • £ 8.00- £ 9,00 pe oră, în funcție de mărimea casei pentru asistentii medicali care sunt in curs de inregistrare cu NMC • £ 14.00- £ 15,00 pe oră, în funcție de mărimea casei, pentru asistentii cu PIN Pachet de relocare: -transport platit de angajator -intampinare la aeroport si transport gratuit pana la locul de cazare -prima luna de cazare gratuita -sprijin pentru gasirea unei locuinte permanente si sprijin financiar daca e cazul -cursuri de engleza, daca e cazul De ce sa lucrezi pentru noi? Alătură-te familiei! Noi nu suntem o companie corporatista mare Locatii excelente Rate salariale competitive Uniforme gratuite Program de inductie puternic si training permanent de dezvoltare profesionala Se lucreaza cu personal experimentat si se primesc indrumari si oportunitati de avansare in cariera Program flexibil, ture de zi si de noapte Indemnizație de concediu mai mare fata de sistemul public Sistem de pensii contributiv Tichete de creșă și beneficii la achizitia de telefoane mobile Schema Reducere Perkz - reduceri de până la 30% la cumpărături: Aple, Argos, Boots, Costa, John Lewis, M & S, Sainsbury ,etc!

Cerinte

- Engleza nivel mediu - Disponibilitate de a lucra cu persoanele in varsta Noii absolventi sunt bineveniti! Pentru mai multe informatii va rugam sa ne contactati!

20 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja