Detalii loc de munca

Descrierea jobului

FARA COMISION !!! Recrutam urgent asistenti medicali pentru un client din Oxford-UK. Salariul este cuprins intre 13.00-14.50 lire brut pe ora.Asistentii medicali care nu sunt inca in posesia PIN-ului,pana la primirea acestuia vor lucra pe post de Senior Carer. Alte beneficii: transportul este platit de angajator cazarea este oferita de angajator la 70 lire pe saptamana,utilitati incluse echipament de lucru asistenta in deschiderea contului bancar si inregistrarea la autoritatile britanice pentru a putea lucra legal in UK plecare imediat Candidatii trebuie sa aiba experienta in Romania de cel putin 6 luni ( inclusiv voluntariat),sa vorbeasca limba engleza la nivel mediu-avansat si sa fie inregistrati sau in curs de inregistrare in NMC. Acordam asistenta pentru inregistrarea in NMC. Pentru mai multe informatii , va rugam sa ne contactati!

Cerinte

3 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja