Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Asistenti Medicali, Spital, £23.130/an Sector: SPITAL Locatia: Merseyside, LIVEPOOL Interviuri: 28 si 29 IULIE la Bucuresti Tipul de Job: Permanent Pachet de beneficii asistenti • Asistentii care detin PIN-ul vor beneficia de un salariu conform Point 20 Band 5-£23.130; • Contractul va fi semnat pe o perioada determinate de 1 an, dupa care aveti posibilitatea de a lucre in continuare in acelasi loc sau puteti solicita o relocare; • Concediu anual de 27 zile plus 8 zile libere pentru sarbatori nationale; • Program de lucru: 37.5 ore pe saptamana (cu posibilitatea desfasurarii de ore suplimentare); • Suportul de formare este de inalta calitate si de specialitate ; • 1 luna de cazare; • Biletul de avion este oferit gratuit; • Transportul de la aeroport pana la spital este asigurat de catre angajator;

Cerinte

 Inregistrat sau in curs de inregistrare la NMC  Posturile sunt disponibile in special pentru numeroase specializari, va fi luata in considerare experienta dvs intr-o anumita sectie unde ati activat anterior, posturile fiind destinate atat asistentilor proaspat absolventi, cat si celor care au experienta;  Nivel mediu de limba engleza

30 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja