Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Asistenti Medicali, Spital Privat, Irlanda, €29,000 - €40,000 / an Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisti Interviu pe Skype: 3 August Sector: Spital privat Locatie: Dublin, Irlanda Salariu: €29,000 - €40,000 / an Tipul job-ului: Full time Beneficii: • Salariu: €29,000 - €40,000 / an in functie de experienta • IELTS-ul nu este obligatoriu • Bonus pentru acomodare: €1500 (4 saptamani) • Bonus pentru cheltuieli cu acomodarea: €250 • Bonus pentru relocare: €1000 • Pensie private: angajatorul plateste 7% contributie la pensii private • Concediu medical platit (dupa 1 an cu angajatorul) • Concediu de maternitate platit (dupa 2 ani cu angajatorul) • Discount-uri la farmacii Va ajutam cu: • Materiale pregatitoare inainte de interviu • Simular de interviu in limba engleza • Drug Calculation Tests inainte de interviu • Inregistrarea profesionala la NMBI

Cerinte

• Candidatii trebuie sa faca dovada a minim 2 ani de experienta in spital • Nivelul de limba engleza solicitat de angajator este cel conversational, cu accent pe termeni medicali • Nu este solicitata testarea IELTS pentru inscrierea la NMBI

30 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja