Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Asistenti Medicali, Spital UK, £21 692 - £281 80/an Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisti Sector: Public Locatie: Northampton Interviuri: 14, 15, 16 Iulie la Bucuresti Salariu: £21 692 - £281 80/an Pachet de beneficii: • Salariu asistenti cu PIN: £21 692 - £281 80/an • Salariu asistenti cu PRN: £16 633 - £19 461/an • Training si mentorat oferit in prima luna de munca • Concediu anual de 27 zile • Program de lucru: 37.5 ore pe saptamana (cu posibilitatea efectuarii de ore suplimentare, ture de noapte, ture de week-end, platite aditional) • Prima luna de cazare gratuita • Bilet de avion gratuit • Candidatii vor fi preluati de la aeroportul din UK si condusi catre cazare

Cerinte

Profilul candidatului: • Asistenti calificati, cu/fara experienta • In curs de inregistrare la N.M.C. (prima taxa platita si actele trimise) • Standard bun de cunostinte de limba engleza (nivel conversațional + termeni medicali).

30 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja