Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Asistenti Medicali, Spital UK, £21,692 - £28,180/an Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisti Sector: NHS Interviuri: 12 Iulie Locatie: West Yorkshire Tipul Job-ului: Full time Salariu: £21,692 - £28,180/an Salariu - Asistenti cu PIN: £21,692 - £28,180/an - Asistenti in asteptarea PIN-ului: nurses £19,461/ an pana la primirea PIN-ului Acomodare: - 2 luni de cazare gratuita - WiFi Gratuit: 1 luna - Pachet de bun venit (mancare, apa, ceai, prosape) Training IELTS (engleza) platit de angajator - Teste de IELTS - 140 de ore de pregatire lingvistica de limba engleza inainte de plecare - Training lingvistic online la locul de munca

Cerinte

- Se accepta si candidati fara experienta - Candidatii trebuie sa fie in curs de inregistrare la NMC - Engleza la nivel conversational - Candidatii care au nevoie sa sustina IELTS sunt de asemenea acceptati

30 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja