Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam urgent asistenti medicali pentru a lucra in azile de batrani in partea de sud a Londrei. Contractul de munca full-time, 36 ore pe saptamana plus ore suplimentare,se semneaza pe perioada nedeterminata. Salariul este cuprins intre 14.50 si 16.15 lire pe ora,iar dupa 6 luni creste pana la 18 lire pe ora. Asistentii medicali care nu sunt inca in posesia PIN-ului,pana la primirea acestuia vor lucra pe post de Senior Carer cu un salariu cuprins intre 6.70 si 7.20 lire pe ora. Alte beneficii: • transportul Romania - UK si aeroport Londra - angajator, va fi platit de angajator • cazarea este pusa la dispozitie de angajator, contra cost • asistenta in deschiderea contului bancar si inregistrarea la autoritatile britanice pentru a putea lucra legal in UK • varsta maxima 65 ani • training gratuit pentru administrarea medicatiei • plecarea va fi in 2 saptamani de la interviu

Cerinte

Candidatii trebuie sa aiba experienta in Romania de cel putin 6 luni ( inclusiv voluntariat),sa vorbeasca limba engleza la nivel mediu-avansat si sa fie inregistrati sau in curs de inregistrare in NMC. Acordam asistenta pentru inregistrarea in NMC. Daca sunteti interesat de oferta,va rugam sa ne trimiteti un CV actualizat in engleza si va vom contacta in cel mai scurt timp.

50 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja