Detalii loc de munca

Descrierea jobului

MMA RECRUITMENT SI VISTA HEALTHCARE ANGAJAEAZA ASISTENTI MEDICALI SI CARE WORKERS – INFIRMIERI. Angajam ASISTENTI MEDICALI SI INFIRMIERI PENTRU 10 CARE HOME din sudul Angliei si Scotia . LOCATIA - ANGLIA SI SCOTIA. Plata este specifica zonei PENTRU asistenti medicali intre 11 si 13 lire pe ora si pentru infermieri intre 6-8 lire pe ora INTERVIURILE se vor tine in luna MAI SI IUNIE direct cu angajatorul VISTA HEALTHCARE IN BUCURESTI IASI SI TIMISOARA. Limba engleza nivel MEDIU spre AVANSAT pentru ASISTENTI MEDICALI SI NIVEL CONVERSATIONAL pentru INFIRMIERI.

Cerinte

Cerinte Engleză: Cunostininte engleza mediu - avansat pentru ASISTENTI MEDICALI si CONVERSATIONAL pentru INFERMIERI.Interviul se va desfasura in limba engleza direct cu angajatorii  din Marea Britanie -Trimiteti CV-UL DVS IN LIMBA ENGLEZA si va vom contacta pentru stabilirea datei si orei la care veti fi prezenti la interviu .

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

30 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja