Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Asistenti Medicali, UK, £14,00/ora Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisti Sector: Care Home Interviuri in Bucuresti: 9 – 10 Noiembrie Locatie; Wales Tip-ul job-ului: Full time Salariu: £14,00/ora Beneficii: Calatorie si acomodare: - Bilet de avion - Transport de la aeroport asigurat de angajator - 3 luni de cazare gratuita - Imprumut de £500 daca este necesar care va fi recuperat de angajator in 3 luni Salariu: - Asistenti cu PRN: £8.00/ora - Asistenti cu PIN aflati in perioada de proba: £12.00 - Asistenti cu PIN dupa perioada de proba: £14.00 Training, concediu si ture: - Perioada contractual: 1 an cu posibilitatea de prelungire - Concediu annual: 28 de zile / an - Program standard de lucru: 44 ore / saptamana - Ture de zi si de noapte Alte beneficii: - Schema de pensii - Uniforma - Training - Suport pentru DBS si NINO Va ajutam cu: - Inregistarrea la NMC - Simulari de interviu in limba engleza - Materiale pregatitoare in limba engleza

Cerinte

- Candidatii trebuie sa fie in curs de inregistrare la NMC (PRN / PIN) - Candidatii care au nevoie de IELTS sunt eligibili - Nivelul de limba engleza solicitat este A2 – B1 - Nu se solicita experienta, insa aceasta poate reprezenta un avantaj in cadrul interviului

30 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja