Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Greenland Romania (companie de resurse umane cu sediul central in Dubai si filiala in Romania), recruteaza Asistenti/Asistente Medicale pentru UK. Greenland Romania nu percepe nici un comision de intermediere. Nu exista costuri pentru aplicare. Locurile de munca sunt in centre de recuperare si tratament ,in case de batrani, in spitale si clinici din UK.

Cerinte

Cerinte : -calificare medicala obligatorie -experiente 2-3 ani in :chirurgie, ambulatoriu, terapie intensiva, medicina interna, neurologie, psihiatrie, pediatrie, etc. - limba engleza :B1,B2 -asistente medicale ingregistrate la NMC (cu PIN number), sau in curs de inregistrare . Oferta : -Contract de munca -Program de lucru : 8-10 ore/ zi+ ore suplimentare platite -Salarii intre 24000 £-47468 £ , in functie de specializare si experienta *Nu se asigura transport si cazare ,dar angajatorul ofera un imprumut pentru transport si cazare , care va fi ulterior retras din salariu. Posturi disponibile cu incepere urgenta. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice un CV + poza in limba engleza la adresa de email, cu specificatie la subiect: ASISTENTE MEDICALE UK .

100 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja