Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Asistenti medicali / Infirmieri / Health Care Assistant - este persoana care are grija de varstnici sau persoane cu disabilitati, in azile private / clinici din Marea Britanie (ANGLIA). RESPONSABILITATI: - Se ocupa in principal cu asigurarea confortului batranului asistat; - Asistarea alimentatiei si administrarea alimentelor acestuia; - Acordarea ingrijirilor igienice (imbaiere); - Asigurarea conditiilor igienico-sanitare; - Acordarea primului ajutor; - Completarea fisei de ingrijire a persoanei asistate; - Gestionarea resurselor alocate; - Mobilizarea si transportul; - Supravegherea starii de sanatate; - Respectarea si aplicarea prescriptiilor medicale, etc. Beneficii Oferite: - Castigul lunar aproximativ: 972 – 1.728 Lire Sterline; - La acest program se aplica promotia: "Plec acum, platesc dupa primul castig!"; - Plecare rapida, de regula in aproximativ 2 saptamani, sprijin din partea companiei pentru efectuarea dosarului de acceptare precum si support in organizarea plecarii; - Contract pe minim 12 luni, cu posibilitate de prelungire. COSTURI: In functie de momentul pe care candidatul il alege pentru plata acestui comision, se aplica una din variantele de mai jos: • VARIANTA 1: 300 Lire Sterline – Daca se plateste la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program. • VARIANTA 2: 450 Lire Sterline - Daca se plateste la semnarea contractului de prestari servicii, inainte de plecarea din tara. • VARIANTA 3: 600 Lire Sterline - Daca se plateste din primul castig salarial. • VARIANTA 4: 750 Lire Sterline - Daca se plateste in 3 rate lunare, din castigul salarial, cate 250 Lire Sterline / luna. * Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

Cerinte

- Atitudine buna si dorinta de munca; - Cunoasterea limbii engleze la nivel de conversatie; - Cazier curat; - Experienta NU este obligatorie, dar reprezinta avantaj; - Varsta minima: 18 ani si varsta maxima pentru barbati si femei este de 45 ani.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

Limbi straine necesare Engleza

30 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja