Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ASISTENTI MEDICALI ANGLIA - INTERVIURI SKYPE CU ANGAJATORUL BRITANIC. STUDLINE selecteaza asistenti medicali pentru clinici private de pe teritoriul Marii Britanii (Anglia, Tara Galilor si Irlanda de Nord). CONDITII OBLIGATORII: - cu calificare - engleza mediu - atitudine buna - seriozitate BENEFICII: - INTERVIU SKYPE CU ANGAJATORUL BRITANIC! - consiliere in obtinerea documentelor NMC, PRN, PIN - contract legal de munca 1 an cu posibilitate de prelungire - salariul intre 13 lire - 20 lire (in functie de experienta) - imprumuturi pana la prima luna de salariu - bilet de avion platit ATENTIE !!!: Locurile vacante sunt limitate si se ocupa repede. Nu rata ocazia sa muncesti legal in ANGLIA !!! Va dorim mult succes! Studline SRL - Inregistrata de catre Ministerul Muncii prin ITM Galati sub nr.52/2014

Cerinte

CONDITII OBLIGATORII: - cu calificare - engleza mediu - atitudine buna - seriozitate BENEFICII: - INTERVIU SKYPE CU ANGAJATORUL BRITANIC! - consiliere in obtinerea documentelor NMC, PRN, PIN - contract legal de munca 1 an cu posibilitate de prelungire - salariul intre 13 lire - 20 lire (in functie de experienta) - imprumuturi pana la prima luna de salariu - bilet de avion platit.

10 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja