Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Aceasta oferta este pentru Asistentii Medicali care trebuie sa sustina testul IELTS pentru a se inregistra la NMC Pozitia: INFIRMIER (Senior Care Assistant) Tara: Marea Britanie Locatie : Compania detine peste 60 de Centre de Ingrijire Pozitii disponibile: 10 Locul de munca: Centre de Ingrijire Salariu BRUT : este cuprins intre 9- 10 lire sterline pe ora Ce ofera Angajatorul : • Perioada contractului: 2 ani cu posibilitatea de prelungire • Salariul brut pe ora pentru pozitia de infirmier este cuprins intre 9- 10 lire sterline pe ora • Dupa obtinerea PIN-ului salariul brut pe ora pentru pozuitia de Asistent Medical Inregistrat va fi cuprins intre 14-16 lire sterline pe ora. • Asigurari sociale, • Asigurari medicale, • Cazare oferita de angajator dar platita de candidat • Costul biletului de avion catre Marea Britanie platit de angajator, • Ore suplimentare , • 28 de zile concediu anual platit, • Bonusuri- prime de concediu, • Perioada de inductie si cursuri de dezvoltare continua profesionala • Sprijin in obtinerea testului IELTS • Cursuri de limba engleza • Dupa obtinerea testului IELTS si a inregistrarii la NMC se ofera posibilitatea de a lucra ca si Asistent Medical Inregistrat Conditii de recrutare: • Obligatoriu: Diploma de Asistent Medical Generalist • Cunostinte avansate de limba engleza scris si vorbit • Eligibil de a se inregistra la NMC • Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

Cerinte

Conditii de recrutare: • Obligatoriu: Diploma de Asistent Medical Generalist • Cunostinte avansate de limba engleza scris si vorbit • Eligibil de a se inregistra la NMC • Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

15 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai