Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

13 Mai 2015 - Interviu cu angajatorul in Bucuresti Compania noastra recruteaza personal medical pentru a lucra ca asistenti medicali in spitalele NHS din UK. Salarizare: • in primul an salariul este de minim 1730 lire/luna , un bonus de loialitate in valoare de 1500 lire pe an plus ore suplimentare • in al doilea an salariul este de minim 2000 lire/luna ,un bonus de loialitate in valoare de 1500 lire pe an plus ore suplimentare • incepand cu anul al treilea,salariul minim va fi de 2250 lire pe luna plus ore suplimentare • se lucreaza minim 44 ore pe saptamana Orele suplimentare sunt platite dupa cum urmeaza: • 22 lire/ora pentru turele de zi(242 lire pe tura) • 24 lire/ora pentru turele de noapte(264 lire pe tura) • 25 lire/ora pentru turele lucrate sambata(275 lire pe tura) • 28 lire/ora pentru turele lucrate duminica si in sarbatorile legale(308 lire pe tura) Aveti posibilitatea de a face ore suplimentare in mai multe spitale din regiune.In acest caz vi se deconteaza transportul si cazarea la hotel. Pana la primirea PIN-ului veti lucra ca HCA avand un salariu de 7 lire pe ora. Alte beneficii: • un bilet de avion dus-intors,Romaia-UK pentru fiecare an • concediu 25 zile lucratoare pe an • toate concediile de boala platite • cazare contra cost • 110 lire-taxa de inregistrare NMC

Cerinte

• limba engleza nivel mediu-avansat • experienta minim 1 an,inclusiv voluntariat Pentru mai multe informatii,va rugam sa aplicati cu un CV actualizat in limba engleza si va vom contacta in cel mai scurt timp.

50 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja