Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Asistenti Medicali in Aziluri, UK, £14.00/h Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisi Sector: Care Home Interviuri pe Skype: 20 Octombrie Locatii: Newcastle, Sunderland, Durham Tipul job-ului: Full time Salariu: £14.00/h Beneficii: Calatorie si acomodare: - Bilet de avion oferit de angajator - luna de cazare gratuita Salariu: - £14.00/h Training, concediu si ture: - Training complet - Perioada contractuala: de 1 an cu posibilitatea de prelungire - Program standard de lucru: 39,25 ore / saptamana - Ture de zi si de noapte Alte beneficii: - Suport pentru acomodare permanenta - Suport pentru deschiderea unui cont bancare si obtinerea NINO - Orele suplimemntare sunt platite additional - Suport lingvistic pentru obtinerea IELTS Va ajutam cu: - Inregistrarea la NMC - Simulari de interviu in limba engleza - Materiale pregatitoare in limba engleza

Cerinte

- Oferta de munca disponibila pentru asistentii medicali care sunt in curs de inregistrare la NMC - Candidatii care au nevoie de IELTS sunt eligibili - Nivelul de limba engleza solicitat: A2 – B1 - Nu este solicitata experienta

30 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja