Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisti Sector: Aziluri de batrani Interviuri: 20 – 21 mai Locatii: Bristol, Llittlehampton, Basingstoke, Horsham, Camden London, Shoreham-by-sea Tipul job-ului: Full time Salariu: £13.13 – £14.43/h Beneficii: • Contract: permanent • Perioada de proba: 3 – 6 luni • Program standard de lucru: 37.5 – 40 ore / sapt • Ture de noapte si ture de zi • Durata turelor: 12 si 8 ore • Concediu anual: 28 de zile • Salariu: £13.13 – £14.43/ora pentru asistentii cu PIN si £6.97/h pentru asistentii cu PRN (pana la primirea PIN-ului) • Schema de pensii • Orele suplimentare sunt platite additional • Bilet de avion platit de angajator • 1 luna de cazare gratuita • Candidatii vor fi asteptati la aeroport VPL Healthcare va ofera suport gratuit cu: • Inregistrarea la NMC • Simulari de interviu in limba engleza • Materiale pregatitoare pentru interviu

Cerinte

• Minim 6 luni experienta (voluntariatul se considera experienta) • In curs de inregistrare la NMC (prima taxa platita) • Nivel de limba engleza: conversational

30 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja