Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Asistenti Medicali in UK, £13.00/ora - Pozitii vacante: Asistent Medical Generalist - Locatii: mai multe locatii din UK - Interviuri pe Skype: 7 februarie - Salariu pentru Asistenti cu PRN: £10.00/ora - Salariu pentru Asistenti cu PIN: £13.00/ora Beneficii: - Transport de la aeroport la cazare - Cazare sub pretul pietei(£400 pe luna, inclusive utilitati) - Training platit de angajator - Contract pe perioada de 1 an cu posibilitate de prelungire - Concediu anual: 28 de zile - Program standard de lucru: 40 de ore/saptamana - Laptop si materiale pregatitoare puse la dispozitie pentru pregatire IELTS - Asistentul poate sta acasa 10 ore pentru a se pregati pentru IELTS

Cerinte

- Candidatii trebuie sa fi inceput deja inregistrarea la NMC (sa aiba PIN sau sa fie cel putin in posesia PRN-ului) - Nivel de limba engleza solicitat: A2 – B1 - Nu se solicita experienta

20 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai