Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Active Care Consultancy organizeaza urgent interviuri pe skype pentru cei aflati in Romania sau personal pentru cei aflati in UK. Anuntul este valabil doar pentru cei care detin PIN, angajatorul este localizat in zona Hawkinge/Kent/UK si are doua posturi disponibile. Ofera acomodare contra cost, induction training, contract full time (36 de ore minim ), £ 12.50 pe ora. NB: Nu percepem comision pentru asistenti medicali/infirmieri.Contracte legale direct cu angajatorii! Va sfatuim sa vizitati website-ul nostru la activecareconsultancy si sa va creati un cont si sa signup to newsletter ca sa va tinem la curent cu oferte de munca noi, alternativ ne puteti adauga pe skype 'activecareconsultancy'

Cerinte

Cerinte: -diploma de asistent medical generalist; -cunostinte bune de limba engleza ( nivel mediu sau avansat scris si vorbit ). Acest aspect este foarte important, oferim suport gratuit pentru testarea cunostintelor de lb. Engleza ( skype 'activecareconsultancy' ); -disponibilitate imediata; -detinerea inregistrarii la NMC PIN

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja