Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pozitii vacante: asistenti medicali generalist Interviuri pe Skype: 4 Decembrie 2014 Locatii: Worcester, West Sussex, Northampton and Midlands Tipul job-ului: full time Salariu: £13.13 – £14.85/h Beneficii • Bilet de avion gratuity • Prima luna de cazare gratuita • Schema de pensii • Asistentii cu PIN: £13.13/h - £14.85/h • Asistentii fara PIN: £6.90/h - 7.90/h • Orele suplimentare sunt platite aditional • Timp de lucru standard: 37,5 – 40h/sapt • Ture de zi si de noapte • Concediu: 28 de zile/an + bank holidays • Program de inductie platit de 7 zile • Candidatii vor fi asteptati de angajati ai spitalului la aeroport in UK

Cerinte

Cerinte: • Minim 6 luni experienta • Candidatii trebuie sa fi inceput deja procesul de inregistrare la NMC (maxim 2 luni pana la primirea PIN-ului) • Nivel de limba engleza avansat

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

30 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja