Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Asistenti Medicali in UK, £13.5/ora - Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisti - Sector: Care Home - Locatie: West Midlands, Shropshire - Interviuri pe Skype: toata luna - Salariu: £13.5/ora Beneficii - Calatorie si acomodare: - Bilet de avion platit de angajator - Transport de la aeroport platit de angajator - Chirie ieftina: £80/saptamana (utilitati incluse) Salariu: - Salariu standard: £13.5/ora - Posibilitatea efectuarii de ore suplimentare (sunt platite aditional) Training, concediu si ture: - 3 luni de proba - Contract permanent - Concediu annual: 6,6saptamani/an - Program standard de lucru: 28 – 35 ore/saptmana - Ture de lucru: 7:00 am to 2:00 pm / 2:00 pm to 9.30 pm / 9.30 pm to 8:00 am Alte beneficii: - Uniforma gratuita - Program de inducte platit - Schema de pensii - Cursuri de limba engleza Va ajutam cu: - Inregistrarea la NMC - Materiael pregatitoare pentru interviu in limba engleza - Simulari de interviu in limba engleza

Cerinte

- Candidatii trebuie sa fie in curs de inregistrare la NMC (PRN sau PIN) - Nivel de limba engleza A2 – B1 - Nu se solicita experienta anterioara - Experienta cu persoanele in varsta se considera un avantaj, insa nu este o cerinta pentru participarea la interviu

30 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja