Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Asistenti Medicali in UK, pana la £3000/luna Pozitii vacante: Asistenti Medicali Interviuri pe Skype: 31 Martie Locatie: Dorset Beneficii - Bilet de avion platit de angajator - Imprumut pentru prima luna de cazare gratuita, apoi costul chiriei este de £250/luna (utilitati incluse) - Plata pentru Asistent cu PRN: £7-9.20/ora si £10.30 in weekend - Plata pentru Asistent cu PIN in primele 6 luni: £14.50/ora, apoi £16/ora - Plata pentru Asistent cu PIN in weekend (day shift): £16.00/ora - Plata pentru Asistent cu PIN in weekend (night shift): £20.00/ora - Training platit de angajator - Contract permanent - Concediu annual: 28 de zile - Program standard de lucru: 36 ore / saptamana - Ore suplimentare la cerere

Cerinte

- Oferta este valabila pentru Asistenti Medicali care au inceput demersurile la NMC si sunt in posesia PRN-ului sau au PIN-ul deja obtinut - Limba engleza la nivel conversational - Experienta anterioara nu este obligatorie

15 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai