Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

In numele partenerilor nostri, cautam Asistenti medicali dornici sa lucreze in centre de ingrijire adulti si batrani din Hanovra, Germania. Responsabilitati: Furnizarea ingrijirilor generale de sanatate; Administrarea tratamentului, conform prescriptiilor medicului; Monitorizarea starii pacientului.

Cerinte

Diploma de Asistent Medical Generalist; Limba engleza sau germana la nivel mediu; Disponibilitate de a invata limba germana; Beneficii: Salariul oferit este de 10 Euro NET / ora; Cazarea si mancarea sunt oferite GRATUIT de catre angajator; Zborul catre Germania este asigurat gratuit de catre angajator; Contractele de munca sunt incheiate in Germania, conform legislatiei germane; Nu percepem comision nici inainte nici dupa inceperea activitatii dumneavoastra!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

Nivel minim de experienta necesara Sub 6 luni

Limbi straine necesare Engleza, Germana

30 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai