Detalii loc de munca

Descrierea jobului

URGENT! Cautam asistenti preinregistrati sau inregistrati (PIN) pentru clinici private, spitale sau azile din UK Oportunitati si beneficii Contract norma intreaga: 36-40 ore minim/ saptamana Salariu brut/ ora: 13-15 lire Asistenta in obtinerea NIN (vei beneficia de asigurari de sanatate, pensie si alte beneficii sociale) Conditii de angajare - Minim 6 luni experienta ca asistenta reprezinta avantaj - Se accepta si persoane fara experienta - Limba engleza nivel conversational - Preinregistrare PIN sau PIN obtinut de la NMC (Nursing and Midwifery Council-UK).

Cerinte

5 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja