Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam asistenti de ingrijire pentru îngrijire la domiciliu în sud - vestul Londrei (Berkshire). Pacienții sunt la casele lor și asistenții de îngrijire trebuie să viziteze casele particulare și sa urmeze planul de îngrijire strict. Există pacienți care sunt bolnavi, dar există pacienți care isi pot face ingrijirea de baza pentru ei înșiși, de asemenea.

Cerinte

Este de preferat Permis de conducere (se poate aplica pentru locuri de muncă, dacă nu aveți DL, dar trebuie să găsească modalități alternative de transport pentru a ajunge la pacienți). Noi oferim companie auto după ce candidatul trece curs cu un instructor; Bune abilitati de comunicare - cel puțin B 1 (nivel mediu superior) English; capabil de a vorbi și de a scrie la un nivel bun; Persoană puternica care este dispusa sa lucreze ore lungi de lucru; Sanatate buna; Experiența este un plus, dar luam în considerare candidații si fără experiență;

5 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja