Detalii loc de munca

Descrierea jobului

***NU SE PERCEPE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXE*** International Recruitment Solutions, societate acreditata de catre ITM, ofera contracte in Anglia pe postul de Asistent la Domiciliu Responsabilitati: -oferirea de suport psihic si fizic persoanelor varstnice -pregatirea meselor pentru pacienti -administrarea medicamentelor -operatiuni de uz casniz ( ex: stergerea prafului, spalare, aspirarea, pastrarea curateniei in incapere) -vizite la domiciliul pacientilor -activitati specifice unui infirmier (spalat, imbracat etc) -tratarea tuturor persoanelor cu respect și demnitate și asigurarea de servicii echitabile Pachetul salarial -Conditii salariale in concordanta cu angajatii din Marea Britanie - £ 7,50 pe oră de luni până vineri - £ 10,00 pe oră în weekend -Training plătit din partea companiei -Ore de conducere gratuite -Angajatorul garanteaza minim 30 de ore pe săptămână, garantate prin contract -Angajatorul ofera asistență în obținerea biletelor de avion și a cazării, dacă este necesar. Scopul companiei este de a angaja muncitori capabili, dispusi sa lucreza peste 50ore/ saptamana, inclusiv in week-end. Acest lucru este esential pentru a putea oferi angajatilor companiei posibilitati de castig suplimentare. ***NU SE PERCEPE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXE***

Cerinte

Cerinte: -experienta reprezinta avantaj, dar nu este esentiala -detinerea permisului de conducere categoria B -increzători în a conduce în Marea Britanie- compania ofera lectii de condus -abilitati dezvoltate de comunicare -personalitate bună și atitudine pozitiva -dorință autentică de a ajuta pe alții -forma fizica buna -flexibila in a lucra în diverse schimburi și în weekend -dispusa să lucreze ore suplimentare, inclusiv in week-end -inclinatii spre oferirea de ingijire paliativa.

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja