Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Asistenti medicali generalisti, Irlanda de Nord Data inceperii: imediat Numar pozitii : 4 Cerinte: Cunostinte limba engleza nivel C1-C2. Candidatii trebuie sa aiba obtinut PIN-ul number de la NMC sau sa aiba demersurile incepute pentru obtinerea acestuia. Studii superioare sau minimum postliceale de specialitate. Experienta in domeniu constituie avantaj. Oferta: Job full-time (40 ore/săptamană) cu optiunea de ore suplimentare. Contract pe minimum 1 an, cu posibilitatea de prelungire. Salariu: 11,22 lire/ora brut pentru candidatii cu PIN number obtinut. Exista posibilitatea de incepe ca si senior care cu un salariu de 7,69 lire/ora pana la obtinerea PIN- ului number. Asistenta pentru relocare in gasirea unei locuinte.

Cerinte

4 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja