Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam asistente/asistenti medicali, cu sau fara experienta, buni cunoscatori ai limbii engleze, pentru a lucra in spitale din Irlanda de Nord. Candidatii nu vor suporta costurile medierii! Se asigura contract pe durata nedeterminata, perioada de proba va fi de 6 luni.Toate persoanele acceptate pentru ocuparea postului beneficiaza de trainig precum si de un ajutor de relocare in suma cuprinsa intre 500 si 1000 lire sterline platit la ocuparea postului. Cazarea este asigurata prin sprijinul angajatorului. Alte facilitati: concediu de odihna 5-6 saptamani pe an, zile libere (Sarbatorile legale, Craciunul, Ziua Cadourilor), concediu medical platit, suport in obtinerea NMC, mentor,preluare de pe aeroport la sosire.Salariul se plateste in regim de tarif orar, intre 12 si 14,50 GBP/ora. Saptamanal se lucreaza 48 ore. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre. Aplicatii va consta in CV redactat in limba engleza, foto tinuta decenta.Persoanele selectate vor fi supuse unui interviu cu reprezentantul angajatorului.

Cerinte

Cerinte obligatorii: -asistenti medicali, femei sau barbati, fara limita de varsta - experienta pe post similar constituie avantaj - experienta de lucru cu bolnavi de Alzheimer, boli psihice, boli specifice persoanelor varstnice - cunostinte de limba engleza scris si citit, nivel mediu/avansat - stare de sanatate foarte buna - lipsa antecedente penale - seriozitate

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja