Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam asistenti medicali pentru a lucra in Marea Britanie. Asistentii medicali cu PIN vor primi 1800 de lire net/luna; asistentii fara PIN 1100 de lire/luna. Responsabilitati: -evaluarea, planificarea, implementarea nevoilor de sanatate si asistenta sociala pentru pacienti; -furnizeaza procedurile clinice legate de ingrijirea rezidentilor; -asigurarea ca procesele administrative sunt livrate in mod eficient la cerintele legislative si informatii exacte sunt raportate la Manager. -completarea dosarelor/fiselor de observatii ale pacientilor in conformitate cu administrarea tratamentului medical; -administrarea si evidenta tratamentelor medicale si asigurarea stocului disponibil de medicamente pentru urmatoarele 24 de ore; -monitorizarea indicatorilor fiziologici; -inregistrarea observatiilor de baza si punerea in aplicare a unui plan de ingrijire; -actualizarea fiselor de observatie;

Cerinte

-cunoasterea limbii engleze la nivel fluent; -experienta recenta de minim un an in domeniu; -experienta anterioara pe partea de supraveghere reprezinta avantaj; -diploma de asistent medical; -detinerea unei calificari NMC,cu un numar PIN activ reprezinta avantaj salarial.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

7 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja