Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Agenţia de recrutare şi plasare a forţei de muncă “HR” selectează candidaţi pentru obţinerea unor contracte de muncă în MAREA BRITANIE! FĂRĂ COMISION DE INTERMEDIERE!!! OFERTA DE AZI: ASISTENŢI MEDICALI GENERALIŞTI înregistraţi în NMC, deţinători PIN (Londra, Kent, Oxford, Manchester, Brighton şi alte locaţii) * Oportunitate deosebită pentru asistenţii medicali generalişti înregistraţi în NMC şi deţinători PIN de a se alătura echipelor din diferite centre de îngrijire din Anglia. În calitate de asistent medical generalist vei lucra pentru companii care deţin o excelentă reputaţie profesională, oferind servicii de îngrijire la cele mai ridicate standarde pentru toţi rezidenţii din centrele de îngrijire. Candidatul ideal va avea încredere în capacităţile proprii şi va deţine următoarele competenţe esenţiale pentru o astfel de poziţie: • Asistenţă relevantă în nursing • Excelente competenţe clinice • Capabil să elaboreze un Plan de îngrijire • Capabil să transmită empatie şi căldură • Capabil să execute sarcini generale de nursing, precum gastronoma endoscopică, îngrijirea rănii, flebotomie etc. • Trebuie să fie asistent medical generalist înregistrat în NMC şi deţinător PIN, cu cel puţin 1 an de experienţă. Limba engleză la nivel conversaţional. Salariul brut pentru început £ 14,00/oră. Minim 36 - 48 ore lucrate săptămânal, ocazional cu posibilitatea efectuării de ore suplimentare. Costul cazării: aproximativ £ 80/ săptămână, în funcţie de zonă.

Cerinte

Candidatul ideal va avea încredere în capacităţile proprii şi va deţine următoarele competenţe esenţiale pentru o astfel de poziţie: • Asistenţă relevantă în nursing • Excelente competenţe clinice • Capabil să elaboreze un Plan de îngrijire • Capabil să transmită empatie şi căldură • Capabil să execute sarcini generale de nursing, precum gastronoma endoscopică, îngrijirea rănii, flebotomie etc. • Trebuie să fie asistent medical generalist înregistrat în NMC şi deţinător PIN, cu cel puţin 1 an de experienţă. Limba engleză la nivel conversaţional.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai