Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Regiunea: Locatia: Nordul Angliei- Southport, Wigan, Ormskirk si Liverpool Locul de munca: Sector Privat – Centru de Ingrijire Ce ofera Angajatorul: - Perioada contractului: permanenta - Angajatorul ofera posibilitatea de dezvoltare profesionala, de continuare a educatiei - Salariul pe pozitia de Asistent Medical Inregistrat la Colegiul Asistentilor si Moaselor din Uk va fi dupa cum urmeaza : - Turele de Zi : 12 lire sterline pe ora - Turele de Noapte : 12.50 lire sterline pe ora - Ore suplimentare salariul : - Turele de Zi : 12.50 lire sterline pe ora - Turele de Noapte : 13 lire sterline pe ora - Masa grauita pe perioada promgramului de munca - Se lucreaza in medie 36 ore pe saptamana - Beneficiati de Asigurari Sociale - Beneficiati de Asigurari medicale - Acces la Schema de Pensie - Sprijin in cautarea unei cazari permanente - Primele 3 saptamani la cazare gratuite - Sprijin in plata primei luni la chirie/ depozit - Biletul de avion platit de angajat - Preluare de la aeroport - Concediu platit-Concediul de odihna anual de 5.6 saptamani

Cerinte

Conditiile impuse de Angajator: - Experienta : minimum 6 luni - La aceasta Oferta pot Aplica si Absolventii din 2014 dar cu Limba Engleza foarte Buna - Cunostinte medii de limba engleza scris si vorbit - Inregistrare la NMC sau in curs de inregistrare la NMC- Colegiul Asistentilor si Moaselor din Marea Britanie. La momentul inetrviului documentele terbuie trimise la NMC si facuta prima plata. - Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca Ce trebuie sa stiti? NU PRECEPEM COMISION SAU TARIF DE MEDIERE PENTRU GASIREA UNUI LOC DE MUNCA

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja