Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Asistenti medicali, Spital, UK, £21,909 - £28,462 Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisti Interviuri Bucuresti: 20 Septembrie Locație: Northampton , UK Tipul de job : full time Salariu: £21,909 - £28,462 Beneficii SALARIU • Pentru Asistenti Medicali cu PIN obtinut £21,909 - £28,462 CAZARE & TRANSPORT în Marea Britanie • 1 luna Cazare gratuita • £1000 bonus de relocare • Bilet de avion platit ( maxim 150 £ ) • Transfer gratuit de la aeroport • Petrecere de bun venit ALTE DETALII • 140 de ore de training lingvistic: limba engleza • 4 saptamani de inducție • Concediu anual: 27 de zile • Program standard de lucru - 37.5h/saptamana

Cerinte

• Se accepta si candidati fara experienta • Candidaii inregistrati la NMC ( sau in curs de inregistrare) • Engleza - nivel conversational + cunostinte termeni medicali • Se accepta si candidati ce nu au sustinut inca examenul IELTS

30 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja