Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

CAS Recruitment, agentie de recrutare cu sediul in Londra, cauta Asistente Medicale pentru casele de batrani si pentru spitalele localizate pe tot cuprinsul Marii Britanii. se ofera: - Contract Permanent - Salariu £20.0000/an in functie de experienta - Asigurarea programului de instruire. - Ture de lucru flexibile - Asigurarea zborurilor in Marea Britanie. - Ajutor cu obtinerea acomodarii.

Cerinte

-Email cu numerele de telefon la care puteti fi contactat (fix/mobil), orele si zilele in care sunteti disponisbil pentru sustinerea interviului. -CV in limba engleza actualizat ( Europass si Word format) -Diplome de asistenta medicala -Nivel de engleza B1/B2 -Licenta NMC (Nursery & Midwifery Council) sau în curs * Notă: În scopul de a lucra în sectorul sănătății în Marea Britanie, trebuie să obțineți licența NMC. Veți avea posibilitatea de a începe să practicati înainte de a obține licența, numai pe dovada de aplicare. Cas Recruitment nu percepe comision nici inainte, nici dupa angajare.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai