Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CAS Recruitment, agentie de recrutare cu sediul in Londra, cauta Asistente Medicale pentru casele de batrani si pentru spitalele localizate pe tot cuprinsul Marii Britanii. se ofera: - Contract Permanent - Salariu £20.0000/an in functie de experienta - Asigurarea programului de instruire. - Ture de lucru flexibile - Asigurarea zborurilor in Marea Britanie. - Ajutor cu obtinerea acomodarii.

Cerinte

-Email cu numerele de telefon la care puteti fi contactat (fix/mobil), orele si zilele in care sunteti disponisbil pentru sustinerea interviului. -CV in limba engleza actualizat ( Europass si Word format) -Diplome de asistenta medicala -Nivel de engleza B1/B2 -Licenta NMC (Nursery & Midwifery Council) sau în curs * Notă: În scopul de a lucra în sectorul sănătății în Marea Britanie, trebuie să obțineți licența NMC. Veți avea posibilitatea de a începe să practicati înainte de a obține licența, numai pe dovada de aplicare. Cas Recruitment nu percepe comision nici inainte, nici dupa angajare.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja