Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

In numele agentiei noastre partenere din UK, cautam asistenti medicali cu sau fara PIN dornici sa inceapa o cariera de succes in spitalele din UK. Locatie: Norfolk, Norwich, North Cornwall. Salariul anual cuprins intre £21.909 - £28.462 (in functie de stadiul in care va aflati cu inregistrarea la NMC) + bonusuri; Angajatorul ofera pachet de relocare fiecarui angajat! Mai multe detalii vor fi furnizate in timpul procesului de recrutare. Traininguri si oportunitati de avansare in cariera;

Cerinte

- Diploma de ASISTENT MEDICAL GENERALIST; - Experienta de minim 6 luni - 1 an ca Asistent medical; - Cunostinte medii - avansate de limba engleza (toate interviurile au loc pe Skype, in limba engleza); - Candidatii trebuie sa aiba PIN sau sa fi inceput inregistrarea la NMC (examenul IELTS fiind obligatoriu);

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Engleza

30 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai