Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Sc Infomunca Recruitment Srl, recruteaza personal medical pentru postul de asistent medical chirurgical in clinici din Nordul Angliei. Asistentii trebuie sa pregateasca si sa inmaneze ustensilele sterile in timp ce asista chirurgul in timpul unei operatii chirurgicale. Se lucreaza in: Manchester, Leeds, Liverpool si Cheshire Salarizarea - pana la 2800 Lire/luna Program de munca: minim 36-40 ore/saptamana cu posibilitatea de ore suplimentare. Cazare asigurata contra-cost. Contract de munca pe perioada nedeterminata! Interviul si plecarile sunt imediate. Nu se efectueaza schimburi de noapte. *SC Infomunca SRL nu percepe comision pentru acest loc de munca!

Cerinte

Se cere limba engleza nivel minim B2 Trebuie sa detineti UK Pin Number - obtinut la NMC Specializare in Ortopedie sau Oftalmologie Experienta obligatorie necesara

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja