Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

INTERVIURI DE ANGAJARE IN BUCURESTI PENTRU ASISTENTII MEDICALI IN 15 DECEMBRIE 2015-PENTRU MAREA BRITANIE-10 posturi BRILLIANT RECRUITMENT -agentie specializata in selectia personalului medical pe plan international selecteaza asistenti medicali DIN TOATA TARA, cu un nivel de limba engleza bun pentru locuri de munca in Marea Britanie. Data interviului: 15 decembrie 2015 Regiune / Zona: Suffolk, Bedfordshire, Cambridge, Norfolk Salariul pe ora pentru candidatii inregistrati la NMC £14-£15 Aplicantii pot incepe sa lucreze pe post de Care Assistant pana primesc PIN-ul. Salariul pe ora pentru candidatii pe post de Care Assistant £9-£11 Numarul de ore de munca pe zi 6-12 ore Munca in ture 8am-2pm, 2pm-8pm, 8-8 Durata turelor 6 – 12 ore Relocare £1500 platite candidatului pentru a acoperi costurile de transport si cazare Concediu platit 28 de zile, inclusiv sarbatorile legale ( Bank Holidays) Contract de munca Permanent Barbati si Femei: Da Limite de varsta: Nu Diplome/certificate necesare Echivalarea studiilor de Asistent Medical in UK Inregistrare la NMC Experienta profesionala: Constituie avantaj, dar nu e obligatorie Aptitudini lingvistice: Abilitatea de comunica oral si in scris in limba engleza Data de incepere: Cat mai repede Brilliant Recruitment, agentie autorizata specializata in selectia personalului pe plan international, este înregistrată la Inspectoratul Teritorial de Muncă Vâlcea, cu număr 5595 și număr de inregistrare 32908 la ANSPDCP. Brilliant Recruitment nu percepe comisioane sau alte taxe, nici inainte de angajare, nici dupa angajare -taxe 0!

Cerinte

Diplome/certificate necesare: Echivalarea studiilor de Asistent Medical in UK Inregistrare: NMC Experienta profesionala: Bună înțelegere a procesului de ingrijire a persoanelor vârstnice Aptitudini lingvistice: Nivel bun al limbii engleze

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane