Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

13 Mai 2015 - Interviu cu angajatorul in Bucuresti Compania noastra recruteaza personal medical pentru a lucra ca asistenti medicali in spitalele NHS din UK. Salarizare: • in primul an salariul este de minim 1730 lire/luna , un bonus de loialitate in valoare de 1500 lire pe an plus ore suplimentare • in al doilea an salariul este de minim 2000 lire/luna ,un bonus de loialitate in valoare de 1500 lire pe an plus ore suplimentare • incepand cu anul al treilea,salariul minim va fi de 2250 lire pe luna plus ore suplimentare • se lucreaza minim 44 ore pe saptamana Orele suplimentare sunt platite dupa cum urmeaza: • 22 lire/ora pentru turele de zi(242 lire pe tura) • 24 lire/ora pentru turele de noapte(264 lire pe tura) • 25 lire/ora pentru turele lucrate sambata(275 lire pe tura) • 28 lire/ora pentru turele lucrate duminica si in sarbatorile legale(308 lire pe tura) Aveti posibilitatea de a face ore suplimentare in mai multe spitale din regiune.In acest caz vi se deconteaza transportul si cazarea la hotel. Pana la primirea PIN-ului veti lucra ca HCA avand un salariu de 7 lire pe ora. Alte beneficii: • un bilet de avion dus-intors,Romaia-UK pentru fiecare an • concediu 25 zile lucratoare pe an • toate concediile de boala platite • cazare contra cost • 110 lire-taxa de inregistrare NMC

Cerinte

Cerinte: • limba engleza nivel mediu-avansat • experienta minim 1 an,inclusiv voluntariat Pentru mai multe informatii,va rugam sa aplicati cu un CV actualizat in limba engleza si va vom contacta in cel mai scurt timp.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

Limbi straine necesare Engleza

50 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja