Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clinica importanta din Marea Britanie recruteaza asistenti medicali generalisti pentru interviuri directe!!!. FARA COMISIOANE!!!! Locatiile sunt in Calderdale si Huddersfield. Se ofera un contract de tip permanent, cu salariu intre £21,480 si £27,900 pe an. Beneficii: - Dreptul la concediu anual. - O luna de cazare gratis - Pachet excelent de pensii, pe deplin protejate împotriva inflației și garantate de dreptul guvernmental - Servicii confidentiale de consiliere a personalului -Training si sistem de practica acordat timp de 6 luni. -Facilități de îngrijire a copilului, inclusiv echipe de îngrijire a copiilor, creșe și cluburi școlare. Asigurati-va un loc pentru interviuri!

Cerinte

-Diploma de asistent medical generalist - Nivel de engleza de preferat B2. - Avantaj pentru cei care au aplicat deja la NMC pentru obtinerea PIN-ului. Pentru cei care nu au facut-o, oferim ajutor.

50 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja