Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

- Oferta salariala excelenta pentru asistenti medicali £15.32/ora - Contract de munca ce include concediu de odihna si medical platit si alte facilitati. - Curs standard de ingrijire in urma caruia se ofera certificare. - Cazare si masa pe durata training-ului - Suport in ceea ce priveste aplicatia pentru control penal valabil in Marea Britanie (DBS), asigurare cu caracter personal si o uniforma. - Suport pentru a va gasi cazare si intocmirea unui plan de calatorie. - Oportunitati de plasare la nivel national. - Posibilitatea de a lucra ore suplimentare. - Oportunitati de munca in plasamente temporare si permanente,posibilitati de relocare pe perioada si la sfarsitul contractului.

Cerinte

- sociabilitate - amabilitate - cu simt practic - seriozitate Sa fii in masura sa oferi sprijin atat fizic cat si moral persoanelor care au nevoie. Empatia, demnitatea, confidentialitatea nu trebuie sa lipseasca. Constiinciozitatea, respectul, bunul simt, rabdarea sunt, de asemenea, necesare. Daca indeplinesti toate conditiile de mai sus inseamna ca esti persoana care o cautam. La acest program pot aplica persoanele care: - au cunostinte de limba engleza la nivel conversational, (B1 - C1); - cazierul judiciar curat.

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai