Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti asistent medical inregistrat la NMC ( ai PIN no) ? Iti doresti sa profesezi in UK intr-o echipa plina de profesionalism, care sa iti dea posibilitatea sa inveti si sa te integrezi intr-un sistem medical nou? Vrei de asemenea sa ai parte de cea mai buna oferta de munca ? Atunci nu mai sta pe ganduri! Contacteaza-ne pentru a prinde un loc intr-un minunat Nursing Home din Cornwall, UK! Oferta: - salariu cuprins intre 13 si 16 lire/ora - ture de zi si de noapte - cazare asigurata in apropierea locului de munca la numai 150 de lire pe luna (utilitati incluse)! - training gratuit LOCURI LIMITATE! Interviuri prin Skype! Fara taxe sau comisioane! Pentru inscrieri sau mai multe detalii, contacteaza-ne cat mai curand!

Cerinte

Persoanele doritoare trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte: - inregistrare la NMC finalizata - sa aveti PIN number - engleza la nivel mediu-conversational - disponibilitate de incepere ASAP

4 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja