Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Iti doresti o cariera de asistent medical in strainatate? Vrei sa profesezi intr-un mediu de lucru la standarde europene care sa iti ofere stilul de viata pe care ti l-ai dorit dintotdeauna? Fronterra Recruitment iti ofera posibilitatea de a lucra in Irlanda, unde NU este nevoie de IELTS pentru a putea obtine PIN-ului. Agentia de recrutare Fronterra Recruitment, cu sediul in Marea Britanie are o experienta de peste un deceniu in recrutarea internationala, plasand cu succes mii de candidati in strainatate. Testimoniale ale candidatilor pe care i-am ajutat sa isi gaseasca un loc de munca puteti gasi pe pagina noastra de Facebook. Nu percepem comision din partea candidatilor. De asemenea, oferim asistenta gratuita in ceea ce priveste obtinerea PIN-ului (necesar pentru a profesa ca asistent medical in Irlanda). Partenerii Fronterra sunt o serie de numeroase aziluri ce cauta in permanenta asistente si asistenti medicali pentru a ocupa posturile libere pe care le au. • Salariu cuprins intre €16 - €20/ora (£13.5 - £17/ora) in cazul asistentilor cu PIN este si €10 - €14/ora (£8.50 – £12/ora) pentru asistentii medicali aflati in asteptarea NMBI PIN-ului. • Contract ce se semneaza din tara, full time, 38 ore/saptamana, plus posibilitatea de ore suplimentare • Cazare oferita contra cost de angajator • Training initial platit de catre angajator • Asigurare de sanatate si contributie la pensie • Oportunitatea de a lucra ca infirmier pana la obtinerea PIN-ului • Asistenta din partea noastra si a angajatorului pentru a intocmi documentatia necesara pentru a lucra legal in Irlanda • Sprijin permanent din partea agentiei noastre, nu doar inainte de plecare, dar si dupa ce ai ajuns in Irlanda Alte beneficii oferite de unii dintre angajatori: • pauze platite • o masa gratuita pe tura • avans din salariu Aplica acum si noi te vom contacta in cel mai scurt timp!

Cerinte

Cerinte: - diploma de calificare ca asistent(a) medical(a) generalist - cunoasterea limbii engleze la nivel mediu, conversational (B1) - experienta in domeniu este un avantaj, insa nu este obligatorie - PIN eliberat de NMBI (Ordinul Asistentilor din Irlanda) pentru a profesa ca asistent medical. De asemenea sunt acceptate si persoanele care se afla in curs de inregistrare

10 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja