Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferta de munca pentru asistenti cu PIN in Irlanda de Nord!!! Locurile de munca sunt in care home-uri! Beneficii pentru asistenti/e: - bilet de zbor gratuit - transfer gratuit de la aeroport la cazare - dupa perioada de proba, candidatii vor beneficia de 2 zboruri de intoarcere gratuite/ an. - angajatorul ofera 6 luni de cazare gratuita - dupa cele 6 luni, costurile cazarii ar fi undeva la circa 70 lire/ saptamana + 30 lire facturile. Plata: - se plateste cu 14 lire/ora in perioada de proba. Dupa aceea, salariul va creste! Training, concedii si ture de lucru - se ofera 2 saptamani de training - perioada contractului: permanent! - concediu anual: 32 de zile - ore pe saptamana garantate : 40 - ture de zi si de noapte Alte beneficii: -program de training intens pentru a garanta faptul ca veti fi pregatit si veti stii ceea ce trebuie sa faceti - chiar si dupa perioada de training de la inceput veti fi pregatit si veti fi ajutat in dezvoltarea profesioanal - veti fi inclusi in schema de pensii Criterii de eligibilitate: - se cauta asistenti/e care sunt deja inregistrati la NMC (au PIN number) - nivelul de limba engleza sa fie cel putin unul mediu-conversational - se prefera candidati cu minim 2 ani experienta dar pot fi acceptati si incepatori, daca au dorinta de a invata repede - experienta anterioara in ingrijirea batranilor este un avantaj (nu e obligatoriu! ) Nu se platesc taxe sau comisioane! Doritorii trebuie sa aplice cu un CV actualizat si daca vor corespunde criteriilor angajatorului, vor sustine un interviu prin skype cu acesta. Nu ezitati! LOCURI LIMITATE!

Cerinte

- se cauta asistenti/e care sunt deja inregistrati la NMC (au PIN number) - nivelul de limba engleza sa fie cel putin unul mediu-conversational - se prefera candidati cu minim 2 ani experienta dar pot fi acceptati si incepatori, daca au dorinta de a invata repede - experienta anterioara in ingrijirea batranilor este un avantaj (nu e obligatoriu! )

10 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja