Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

BANCA DE JOBURI selecteaza 2 Asistenti medicali pentru o clinica din Irlanda de Nord. Sunt acceptate si persoanele care inca nu detin PIN number, dar au aplicat pentru el. Beneficiile ofertei: - NU se percepe de la candidati niciun tarif, plecare se face in mod GRATUIT - Se ofera 9 GBP/ ora - persoanelor care nu detin inca PIN number, dar au aplicat pentru el; 13 GBP/ ora - candidatilor cu PIN number - Ore suplimentare platite - Se ofera contract de munca - Plecarea este rapida - Interviurile au loc pe Skype direct cu angajatorul - Cazarea este asigurata - Persoanele selectate sunt asteptate la aeroport de catre o persoana desemnata de clinica. Program de lucru: se lucreaza 36 ore/ saptamana. Responsabilitati: • Se ocupa in principal cu asigurarea confortului batranului asistat • Asistarea alimentatiei si administrarea alimentelor acestuia • Acordarea ingrijirilor igienice (imbaiere) • Mobilizarea si transportul • Supravegherea starii de sanatate • Respectarea si aplicarea prescriptiilor medicale • Acordarea primului ajutor • Gestionarea resurselor alocate • Asigurarea conditiilor igienico-sanitare • Completarea fisei de ingrijire a persoanei asistate etc.

Cerinte

Documente necesare pentru inscriere: - CV limba engleza + poza cu zambet - 1 Fotografie tip pasaport - 1 Fotografie “Full Body”, marime 9/13, la tinuta office - Copie pasaport / Copie C.I - Certificatul de nastere in original, tradus si legalizat in engleza - Copie ultima diploma de studii - Certificatul de cazier judiciar “fara antecedente penale” - Adeverinta medicala “clinic sanatos atat fizic cat si psihic” - Copie carnet de munca (daca a avut intocmit); - Copie acte de calificare (daca aveti); - Dovada eliberata de Ministerul de Interne din care sa rezulte ca nu aveti interdictia legala de a parasi localitatea ori alte limitari ale exercitarii dreptului la libera circulatie in afara granitelor tarii; - 2 recomandari in original, in limba engleza, de la angajatori anteriori. Alte cerinte: - Cunostinte de limba engleza la un nivel bun - Diploma de Asistent Medical - Experienta in domeniu. Beneficii Oferite NU se percepe niciun comision de la candidati. Plecarea se face in mod GRATUIT!

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja