Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CPL Healthcare recruteaza asistenti medicali pentru spitalul privat Blackrock situat in Dublin. Pozitiile vacante sunt destinate atat asistentilor medicali cu experienta, cat si proaspat absolventilor, si exista in urmatoarele sectii: Ortopedie, Cardiologie, Chirurgie generala, Oncologie, Bloc Operator. Salariu si contract: - Salariu incepand de la 27.483€/an, pentru un program de 37,5 ore/saptamana - Plata aditionala a orelor suplimentare si a garzilor - Pozitii full-time, contract permanent - Program cuprinzator si detaliat de adaptare Pachet de relocare: - 3000€ prima de relocare - Cazare gratuita in apropierea spitalului - 5 perechi de uniforme pe an - 27 zile de concediu anual la care se adauga si 9 sarbatori nationale - program de pensie avantajos Informatii despre spital: Spitalul Blackrock este cel mai vechi si mai important spital privat din Irlanda. Spitalul are o reputatie de neegalat in ceea ce priveste procedurile chirurgicale high-tech si tratamentele medicale de ultima ora. Ca o urmare a acestui fapt, spitalul gazduieste una dintre cele mai bune echipe medicale ce provine atat din mediul international cat si din cel local. Blackrock este de asemenea primul spital care ofera tratament pacientilor internati in camera proprii, ceea ce reduce semnificativ riscul aparitiei si dezvoltarii infectiilor. Spitalul Blackrock este un spital care face pionierat in multe segmente, insa prioritara ramane intotdeauna grija fata de pacient.

Cerinte

- Diploma asistent medical - Candidati cu experienta cat si fara - Nivel fluent de limba engleza - inregistrat la NMBI sau in proces de inregistrare - candidati ambitiosi, dornici sa progreseze in cariera

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja