Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cas Recruitment revine cu oportunitati fantastice pentru asistente medicale, care pot munci in spitale din Londra si restul Marii Britaniei. !! Oferim serviciile noastre de plasare a fortei de munca, fara comision sit axe, ca multe alte agentii din Romania !! Agentia Cas Recruitment, cu sediul in Londra, a fost fondata pentru a putea recruta personal professional piata muncii international. Ne straduim sa cream noi oportunitati, si moduri de a putea sprijini cresterea personala dar si profesionala a candidatilor nostri. In luna Februarie, client CAS vor fi prezenti in Romania pentru sustinerea unei serii de interviuri in speranta de a gasi asistente medicale pentru a putea munci in spitalele din Marea Britanie. Datele si locatia interviurilor : • Bucuresti - 24 si 25 Februarie • Cluj – 26 Februarie Offerta : Salariu competitiv incepand de la 25.525 pe an si crescand in baza experientei dumneavoastra. Avansare in cariera Sprijin in ceea ce privesti acomodarea dumneavoastra in Marea Britanie Cerinte : - Numar de telefon ( fix sau mobil ) unde puteti fii contactat, orele si zilele in care sunteti disponibili pentru interviul telefonic in limba engleza - CV actualizat in limba engleza ( format Word – model Europass ) - Certificat de completare a cursului de specializare ca asistent medical sau moasa - Livel minim de cunoastere a limbii engleze – B1/B2 ( scris si oral ) - Nationalitate Europeana - Licenta NMC ( Nursing & Midwifery Council ) in faza de completare Pune in subiectul din E-mail codul de referinta “CASNH”

Cerinte

Limba Engleza nivel mediu B1/B2 Diploma de calificare ca si asistent medical Licenta pentru asistent medical in Marea Britanie NMC. Este suficient numarul PRN pentru a incepe munca !! Experienta de minim 18 luni !!

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja