Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Cas Recruitment revine cu oportunitati fantastice pentru asistente medicale, care pot munci in spitale din Londra si restul Marii Britaniei. !! Oferim serviciile noastre de plasare a fortei de munca, fara comision sit axe, ca multe alte agentii din Romania !! Agentia Cas Recruitment, cu sediul in Londra, a fost fondata pentru a putea recruta personal professional piata muncii international. Ne straduim sa cream noi oportunitati, si moduri de a putea sprijini cresterea personala dar si profesionala a candidatilor nostri. In luna Februarie, client CAS vor fi prezenti in Romania pentru sustinerea unei serii de interviuri in speranta de a gasi asistente medicale pentru a putea munci in spitalele din Marea Britanie. Datele si locatia interviurilor : • Bucuresti - 24 si 25 Februarie • Cluj – 26 Februarie Offerta : Salariu competitiv incepand de la 25.525 pe an si crescand in baza experientei dumneavoastra. Avansare in cariera Sprijin in ceea ce privesti acomodarea dumneavoastra in Marea Britanie Cerinte : - Numar de telefon ( fix sau mobil ) unde puteti fii contactat, orele si zilele in care sunteti disponibili pentru interviul telefonic in limba engleza - CV actualizat in limba engleza ( format Word – model Europass ) - Certificat de completare a cursului de specializare ca asistent medical sau moasa - Livel minim de cunoastere a limbii engleze – B1/B2 ( scris si oral ) - Nationalitate Europeana - Licenta NMC ( Nursing & Midwifery Council ) in faza de completare Pune in subiectul din E-mail codul de referinta “CASNH”

Cerinte

Limba Engleza nivel mediu B1/B2 Diploma de calificare ca si asistent medical Licenta pentru asistent medical in Marea Britanie NMC. Este suficient numarul PRN pentru a incepe munca !! Experienta de minim 18 luni !!

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

20 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai