Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam urgent Asistenti Medicali cu sau fara PIN dar si Care Assistants cu o minima experienta in domeniu, (angajatorii prefera in special femei) dornici sa lucreze pentru un grup mare de centre de ingrijire adulti si batrani din UK. Asistentii medicali fara experienta profesionala sunt de asemenea bineveniti sa aplice! Centrul pentru care recrutam in acest moment se afla in Stratford upon Avon (in apropiere de Birmingham). Salariile sunt: Care Assistant - £7.05/ora Asistent Medical cu PRN (care nu a obtinut PIN-ul inca) - £9.17/ora Asistent Medical cu PIN - £13.74/ora 39 de ore/saptamana garantate prin contract + ore suplimentare disponibile Contract incheiat pe perioada nedeterminata Daca se pleaca in grupuri de cate 2-3 persoane, cazarea costa £550-£600 pentru un apartament cu 2-3 camere. Training platit de companie si posibilitati de dezvoltare a carierei Inregistrarea la schema de pensii si NiNo Concediu anual platit Concediu medical platit Suport pe toata perioada contractuala Atat pre-interviul cat si interviul final cu angajatorul au loc in limba engleza. Nu percepem comisioane; suntem platiti de angajatori doar daca sunteti multumiti de noul loc de munca si va adaptati perfect!

Cerinte

- Limba engleza scris si vorbit - nivel mediu - In cazul asistentilor medicali - nu este nevoie de experienta anterioara - In cazul infirmierilor - experienta de cateva luni ca si infirmier, terapeut masaj, kinetoterapeut, profesor pentru persoane cu nevoi speciale, etc. sau un curs in domeniu - Disponibilitate imediata

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja