Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Bluerock Healthcare are locuri de munca disponibile pentru infirmieri si asistenti medicali pe tot teritoriul Angliei. Primim si luam in considerare toate cererile pentru pozitiile de infirmieri, infirmieri sefi si asistenti medicali generalist (RGN) cu/fara PIN. Avem oportunitati de angajare inclusiv pentru persoanele cu minimum de experienta in ingrijire (familie/prieteni)! Se cere cunoasterea limbii engleze la nivel mediu. Locurile de munca sunt in regim full-time (cel putin 35 de ore pe saptamana, existand posibilitatea de a efectua ore suplimentare). Salariul este de £7.35/ora pentru posturile de infirmieri si £15.32/ora pentru cele de asistent medical. Colaborarea cu noi este gratuita si oferim asistenta completa la angajare. De asemenea, oferim suport pentru a va gasi cazare permanenta in UK si asistenta in ceea ce priveste aplicatia la NMC. Bluerock Healthcare suporta intergal costurile cazarii si mesei pe durata trainingului. Angajator direct, NU percepem comision! Persoana de contact: Adina Codin

Cerinte

Experienta profesionala sau non-profesionala in ingrijire Avem oportunitati de angajare inclusiv pentru personale cu minimum de experienta in ingrijire (familie/prieteni)! Luam in considerare practica sau voluntariatele facute intr-o unitate medicala Se cere limba engleza la nivel mediu

60 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja