Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Angajam asistenti medicali, proaspeti abosolventi sau cu experienta. Pentru infirmieri nu este nevoie de calificare, calificarea se face la locul de munca. NU PERCEPEM COMISION! Se plateste cu 12 - 25 lire/ora asistenti medicali si 6,55 - 7,5 lire/ora infirmieri. Oferta speciala pentru ASISTENTI MEDICALI: - transport gratuit - bonus de bun venit/relocare 1000 - 2000 de lire - intre 2 saptamani si 3 luni perioada de acomodare. Locurile de munca se regasesc prin toata Anglia, atat in orase cat si in localitati mai retrase in azile de batrani si spitale private.

Cerinte

CERINTE: PENTRU INFIRMIERE • engleza la nivel conversational (Se da interviu in limba engleza cu angajatorul) • se angajeaza persoane cu varsta intre 18 si 50 de ani. • contractele se fac pe un an, disponibilitatea de a sta in Anglia un an de zile! Se poate pleca acasa pentru cateva zile in caz de urgenta. PENTRU ASISTENTI SI ASISTENTE MEDICALE • engleza la nivel conversational • diploma de asistent (sau adeverinta) • contractele se fac pe un an, disponibilitatea de a sta in Anglia un an de zile! Se poate pleca acasa pentru cateva zile in caz de urgenta.

20 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai