Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam asistenti medicali, proaspeti abosolventi sau cu experienta. Pentru infirmieri nu este nevoie de calificare, calificarea se face la locul de munca. NU PERCEPEM COMISION! Se plateste cu 12 - 25 lire/ora asistenti medicali si 6,55 - 7,5 lire/ora infirmieri. Oferta speciala pentru ASISTENTI MEDICALI: - transport gratuit - bonus de bun venit/relocare 1000 - 2000 de lire - intre 2 saptamani si 3 luni perioada de acomodare. Locurile de munca se regasesc prin toata Anglia, atat in orase cat si in localitati mai retrase in azile de batrani si spitale private.

Cerinte

CERINTE: PENTRU INFIRMIERE • engleza la nivel conversational (Se da interviu in limba engleza cu angajatorul) • se angajeaza persoane cu varsta intre 18 si 50 de ani. • contractele se fac pe un an, disponibilitatea de a sta in Anglia un an de zile! Se poate pleca acasa pentru cateva zile in caz de urgenta. PENTRU ASISTENTI SI ASISTENTE MEDICALE • engleza la nivel conversational • diploma de asistent (sau adeverinta) • contractele se fac pe un an, disponibilitatea de a sta in Anglia un an de zile! Se poate pleca acasa pentru cateva zile in caz de urgenta.

20 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja