Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cpl Healthcare, in colaborare cu spitalul St. George’s NHS Trust recruteaza asistenti medicali pentru urmatoarele sectiile: Medicina, Chirurgie, Neuro-stiinte, Bloc Operator, Ambulator, Pediatrie&Pediatrie ICU, Neonatal&Neonatal ICU, Renal, Cardiovascular. Se cauta asistenti medicali care sunt deja inscrisi la NMC sau au vechiul pachet de inregistrare. Salariu si beneficii excelente: • Salariul include si Sporul de Londra si este cuprins intre: £26,030 - £33,816 GBP (€36,850 – €47,859 EUR) • Programul este de 37.5 h/ saptamana • Plata aditionala a orelor suplimentare si a garzilor • 27 zile de concediu pe an • Contract permanent fulltime • Oportunitate de a progresa in cariera • Acces rapid catre o serie de aeroporturi internationale londoneze: Gatwick, Heathrow • Alte beneficii: gradinita in incinta spitalului, biblioteca proprie, accesarea programului “Cycle-2-work”, reducere la salile de sport si recreere aflate in vecinatatea spitalului, restaurant si cafenele in incinta spitalului Informatii despre spital St. George’s Healthcare NHS Trust este un spital modern si dinamic, principalul spital din UK cu extinse legaturi cu Universitatea St. George’s din Londra, ceea ce ofera conditii excelente de formare pentru angajatii sai. Londra Aflat in zona centrala a Londrei, spitalul Saint George’s este bine legat de mijloacele de transport. Londra, este unul dintre cele mai vizitate orase din lume, cel mai important centru financiar al Europei si probabil una dintre cele mai comopolite capitale. Plin de istorie, cultura, arta si arhitectura, de modalitati de petrecere a timpului liber si de oportunitati profesionale pentru ceilalti membri ai familiei.

Cerinte

• Diploma asistent medical • Experienta anterioara este de preferat, dar si proaspat absolventii sunt bineveniti • Nivel bun de limba engleza (B2 sau mai mare) • Inregistrat la NMC sau in curs de inregistrare

15 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja